HABERLEŞME SİSTEMLERİ
Meteksan Savunma Sanayii A.Ş. olarak, platform ve harekât ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan, düşük hacim, ağırlık ve güç tüketimi (SWAP) olan, elektronik harp korumalı özgün ve milli haberleşme sistemleri geliştiriyoruz.

 

Ağ temelli harekat ve gereği olan akıllı mühimmatlar, keşif ve gözetleme sistemleri, elektronik harp gibi sistemlerin birlikte kullanılmasını sağlayan ve ilgili platformlar ve kullanıcılar arasında hedef, durum, konum, istihbarat, vuruşa kalan süre ve hasar tespit gibi verilerin (C4ISR) aktarımını ve paylaşılmasını sağlayan haberleşme sistemleri modern harekâtın vazgeçilmez unsuru haline gelmiştir.


Askeri haberleşmenin gerektirdiği tüm unsurları hızlı, güvenilir, yüksek teknoloji ile optimize edilmiş şekilde tasarlıyor, üretiyor ve müşterilerimize sunuyoruz. Bu anlamda dışa bağımlılığımızı sona erdirecek yaratıcı çözümler ile silahlı kuvvetlerimize caydırıcılık ve kuvvet çarpanı katmış oluyoruz.


Görüş hattı (LOS) ve/veya  görüş hattı ötesinde (BLOS) noktadan noktaya, noktadan çok noktaya ve ağ tabanlı haberleşme ihtiyaçlarını karşılayan sistem çözümlerimiz; kara, hava ve deniz platformlarında kullanılmakta olup özellikle füze ve uydu gibi platformlarda zorlu çevre şartlarında yüksek performans göstermektedir.Haberleşme Sistemleri Föyü için TIKLAYINIZ.