25.10.2018
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı envanterinde yer alan PREVEZE Sınıfı Denizaltı gemilerimizin Milli Üretim Entegre Sualtı Savaş Yönetim Sistemi (MÜREN SYS) TÜBİTAK BİLGEM (Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi) tarafından geliştirilmektedir.
06.10.2018
Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ile 2013 yılının sonunda imzaladığımız KEMENT projemizde Fabrika Kabul aşaması başarı ile tamamlandı. Proje, platform entegrasyon ve saha kabul testleri ile devam edecek.
03.04.2018

Şirketimizin milli imkanlar ile geliştirmiş olduğu Retinar PTR Çevre Gözetleme Radarı, Kara Kuvvetleri Komutanlığımız tarafından tedarik edilerek kullanıma başlanmıştır.

26.03.2018

İnsansız hava araçlarının otomatik kalkış ve iniş sistemlerine radar teknolojisi kullanarak hassas konum bilgisi sağlayan ve ilk kez milli olarak geliştirilen Otomatik Kalkış ve İniş Sistemi’nin (OKİS) kabul testleri tamamlanmış, ANKA İHA platformuna entegre edilen OKİS Hava Birimi ve pist kenarında bulunan OKİS Yer Birimi’nin tüm testleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.